Polonia Środa Wlkp. 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Tabela ligowa

0

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 146
ogółem: 840 865

statystyki szczegółowe

Aktualności

Szóste miejsce w Gnieźnie

  • autor: mariuszkulak, 2013-09-02 21:42

W ostani wakacyjny dzień odbył się III turniej Smyk Cup 2013 w Gnieźnie. Oprócz Polonii w turnieju brały udział MKS Trzemeszno ,Lider Swarzędz, Mieszko Gniezno, Viking Aleksandrów Kujawski, Lechia Kostrzyn , KS Gniewko Gniezno I i II. Dryżyny podzielono na dwie grupy:

Zdjęcia z turnieju dostępne TUTAJ

I grupa

KS Gniewko Gniezno I, Mieszko Gniezno, Viking Aleksandrów Kujawski i Polonia Środa

II grupa

KS Gniewko Gniezno II, Lider Swarzędz, Lechia Kostrzyn i MKS Trzemeszno.

Pierwszy mecz Polonia zagrała z drużyną z Aleksandrowa Kujawskiego i  wygrała to spotkanie zasłużenie 1:0 bramkę strzelił po przejęciu w środku pola  Kamil Tabaczka.

Drugie spotkanie to potyczka z Mieszkiem Gniezno. Rozwój wydarzeń po pierwszym gwizdku sędziego zaskoczył polonistów i od pierwszej minuty przegrywali 1:0,mimo usilnych ataków naszych napastników nie udało się doprowadzić do remisu i zyskać choćby jeden punkt mimo że przeciwnik atakował i miał jeszcze okazje do podwyższenia wyniku..

Trzecie i ostatnie spotkani w fazie grupowej to spotkanie z KS Gniewko Gniezno I. Po ciekawych i emocjonujących pierwszych 5 minutach to Gniewko miał powody do zadowoleni po kolejnych pięciu minutach było już 2:0 , lecz w 12 nim przez uśpioną trochę formacje obronną przeciwnika przedarł się Karol Poznański i prawej strony boiska wpakował piłę do siatki gospodarzy turnieju. Minutę później dobrze spisujący się nasz bramkarz Wiktor Król widząc bramkarza przeciwnika stojącego na przed polu wybił piłkę daleko i wpadła do bramki przeciwnika tuż pod poprzeczką. Ostatnie dwie minut meczu to usilne starania obu drużyn na zwycięstwo, lecz to KS Gniewko cieszył się ze zwycięstwa 3:2 po wrzucie piłki z autu nasi obrońcy nie upilnowali zawodnika Gniewka i ostatecznie w grupie zajęli trzecie miejsce. Spotkanie to trzymało do ostatniej sekundy w napięciu gdyż bramka na 3:2  padła na 20 sek. przed końcowym  gwizdkiem sędziego.

Po fazie grupowej Polonia musiała się zmierzyć o 5 miejsce z drużyną MKS Trzemeszno. Mecz przez większość czasu toczył się w środkowej części boiska - przechwyty i straty to opis w skrócie tego pojedynku. W tym spotkaniu padła  jedna bramka  i to strzeloną przez Polonię tylko że do własnej bramki po niefortunnym wybiciu naszych obrońców, jeden z piłkarzy Polonii nadbiegając w pole karne omyłkowo  sprawdził swojego bramkarza, który zaskoczony takim rozwiązaniem, skapitulował.

Na szczególną pochwałę zasłużył podczas tego turnieju Kamil Tabaczka, to on był motorem  napędzającym drużynę Polonii.

Korzystając z okazji, Polonia Środa 2003 dziękuje Pani Magdalenie Hartwig-Łuczak oraz całej drużynie Gniewka Gniezno za pomoc w zbiórce pieniążków podczas turnieju na rzecz Naszego piłkarza Kuby Maćkowiaka, który przeszedł poważna operację i potrzebne są pieniążki na dalsze leczenie.
Jednocześnie wszystkich chętnych, którzy chcą również przyczynić się do pomocy, zapraszam na mecz Polonia kontra Lech już w najbliższą sobotę na średzki stadion i każdy będzie mógł dołożyć grosza na pomoc Kubie.

Klasyfikacja końcowa to

I miejsce  lider Swarzędz, II Mieszko Gniezno, III Lechia Kostrzyn, IVGniewko I, V Trzemeszno, VI polonia ,VII Viking, VII Gniewko II.

 Polonia Środa zagrała w składzie M. Dziadek ,M. Dolata, M. Hulewicz, W. Król, K. Tabaczka, G. Kusza, M. Ochowiak, J. Szymczak, A. Cukrowski, K. Poznański


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [424]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

sponsor - BWA BIS

BWA BIS


www.bwabis.pl
Spółka Cywilna B.W.A. BIS to dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca kompleksowe, profesjonalne usługi transportowe na rynku polskim i międzynarodowym do krajów całej Europy. Doświadczenie naszych pracowników sprawia, iż powierzony nam ładunek zostanie dostarczony w wybrane miejsce szybko i bezpiecznie, gdyż „...bezpieczeństwo i terminowość dostawy to dla nas najwyższy priorytet”. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych kierowców., którzy są wysokiej klasy specjalistami. Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor samochodowy. 

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość i mobilność.

"zapakujemy i dostarczymy Twój każdy ładunek..."

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Nabór do drużyny

Nabór do rocznika 2003

KS Polonia Środa Wlkp., sekcja piłki nożnej 
Zapraszamy chłopców urodzonych w 2003r. na treningi:
Wtorek – 18:00 - Centrum Treningowe Polonia (ul. Sportowa)

Obowiązkowo strój oraz obuwie sportowe.
kontakt z trenerem rocznika 2003
Mariusz Kułak
mariuszkulak@wp.pl
502 851 614
skype - kulak_mariusz

 

Hymn

DZIŚ POLONIA NASZA GRA

TŁUM KIBICÓW ZNOWU MA

A KIBICE W GŁOS ŚPIEWAJĄ

SWĄ POLONIE TAK WSPIERAJĄ

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!

---

POLONIA DO BOJU RUSZA

I KIBICÓW SWOICH WZRUSZA

PIŁKA ZNOWU TOCZY SIĘ

WPADA W BRAMKĘ GOL JUŻ JEST

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!

---

POLONIŚCI SIĘ RADUJĄ

JESZCZE JEDNĄ DOPINGUJĄ

WPADA DRUGA TRZECIA TEŻ

I WYGRYWAMY ZNOWU MECZ

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!

---

POLONI NIKT NIE POKONA

NAWET SŁYNNA BARCELONA

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!