statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Grad bramek z K³osem

• autor: mariuszkulak, 2015-09-14 09:45

W dniu 13 wrze¶nia o godz. 11:00 na górnym boisku Centrum Treningowym Polonia dosz³o do spotkania Polonii ¦roda z K³osem Zaniemy¶l w ramach drugiej kolejki rozgrywek WZPN rocznika 2003.
Ostatnio obie dru¿yny spotka³y siê jesieni± w sezonie 2013/2014. Wtedy w obu meczach, Polonia do¶æ wysoko wygra³a oba spotkania bez straty bramki.
W niedzielne przedpo³udnie pogoda dopisa³a i to te¿ na trybuny ¶ci±gnê³o wielu kibiców.

Zdjêcia z meczu dostêpne - TUTAJ

Nasi rywale przyjechali w bardzo okrojonym sk³adzie, nie maj±c nawet pe³nego sk³adu, a wiêc trener Polonii równie¿ z boiska ¶ci±gn±³ jednego pi³karza, aby by³a równa ilo¶æ zawodników.
Sêdzia w tym spotkaniu bardzo czêsto u¿ywa³ gwizdka, rozpoczynaj±c grê ju¿ po 15 sekundach odgwizda³ pierwsz± bramkê zdobyt± przez Poloniê, a dok³adnie przez Witka Moroza. W 45 sekundzie by³o ju¿ 2:0 dla gospodarzy i znów na listê wpisa³ siê Witek.
W trzeciej minucie Polonia prowadzi³a ju¿ 3:0, a tym razem do bramki K³osa trafi³ zza pola karnego Jasiu Kasprzyk.
Kolejne bramki i ich strzelcy:
9’ 4:0 – bramka samobójcza po do¶rodkowaniu Stasia Kornaszewskiego
11’ 5:0 – Kacper Cyka
14’ 6:0 – Kamil Tabaczka
17’ 7:0 – Witek Moroz
19’ 8:0 – Kamil Tabaczka
21’ 9:0 – Witek Moroz
27’ 10:0 – Wiktor Król
28’ 11:0 - Witek Moroz
Do przerwy Polonia prowadzi³a 11:0, graj±c ca³ym zespo³em na po³owie przeciwnika.
Po zmianie stron, gra siê nie zmieni³a, Polonia wraz z bramkarzem Wiktorem Królem- który równie¿ kilka razy wpisa³ siê na listê strzelców, ca³y czas przebywa³a na po³owie K³osa, który mia³ problemy z wyj¶ciem na stronê Polonii.
W drugiej czê¶ci meczu do bramki trafiali:
33’ 12:0 – Wiktor Król
34’ 13:0 – Marcel Scholz
39’ 14:0 Marcel Scholz
42’ 14:1 – Pi³karze K³osa wyszli z kontr±, trafiaj±c do pustej bramki
44’ 15:1 – Witek Moroz
50’ 16:1 – Witek Moroz
50’ 17:1 – Adam Rozwora
51’ 18:1 – Adam  Rozwora
53’ 19:1 – Micha³ Ko¶cielniak
55’ 20:1 – Karol Poznañski
55’ 21:1 – Kacper Cyka

Ostateczny wynik 21:1 i patrz±c na przebieg tego spotkania, nie daje on ¿adnych pozytywnych do¶wiadczeñ zarówno dla naszych pi³karzy jak i dla pi³karzy K³osa Zaniemy¶l.
 Kolejnym rywalem polonistów bêdzie Kotwica Kórnik, która tak¿e do tej pory wygra³a oba spotkania. Mecz ten odbêdzie siê w Kórniku w niedzielê 20 wrze¶nia o godz. 11:00.