Polonia Środa Wlkp. 2003 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Tabela ligowa

0

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 135, wczoraj: 146
ogółem: 840 908

statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka w Wągrowcu

  • autor: mariuszkulak, 2016-06-14 10:48

W minioną niedzielę nasi piłkarze z rocznika 2003 wybrali się na ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie. Gospodarzem tego spotkania była Nielba Wągrowiec, która swoje mecze rozgrywa na boisku ze sztuczną trawą do której nasi zawodnicy nie są przyzwyczajeni. Do tego średzka drużyna jechała w osłabieniu, bez 4 ważnych zawodników, spowodowanym wycieczkami szkolnymi oraz chorobami.
Mimo tego młodzi poloniści jechali do Wągrowca po zwycięstwo, które przybliżyłoby ich do zdobycia ostatecznie drugiego miejsca w grupie mistrzowskiej.

Pierwsza połowa była wyrównana, Nielba próbowała momentami grać atakiem pozycyjnym, co było dużym zaskoczeniem porównując z poprzednim meczem w Środzie, ale na szczęście nie przynosiło to efektów, choć Wiktor Król kilka razy musiał interweniować.
Polonia także atakowała i nasi zawodnicy mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale m.in. po strzale Witka Moroza, piłka odbiła się tylko od słupka. Nasi zawodnicy próbowali wejścia z bocznych stref boiska w pole karne, ale o głowę wyżsi obrońcy, którzy niczym mur chiński, bacznie bronili dostępu do swojej twierdzy. W tej części meczu, żadna z drużyn bramki nie zdobyła.
Po zmianie stron dość mocno była już zauważalna przewaga naszych zawodników, którzy większość drugiej połowy spędzili po stronie rywala. Niestety jak było wspomniane wcześniej, wysocy obrońcy postawili „autobus” i poloniści mieli problem z przedostaniem się w pobliże pola karnego. Mimo tego kilka celnych strzałów zostało oddanych, jednak nie były one na tyle precyzyjne aby znaleźć się w bramce. W 50 minucie, centymetry dzieliły Polonię od wyjścia na prowadzenie, gdy po strzale Witka Moroza, piłka trafiła w poprzeczkę.
Polonia cały czas atakowała, szukając dojścia do bramki. Niestety w 57 minucie zawodnicy z Wągrowca wyszli z kontrą po której piłka trafiła do średzkiej bramki i to oni objęli prowadzenie.
Czas uciekał i jeszcze na kilka sekund przed końcowym gwizdkiem, Polonia miała rzut różny i cały średzki zespół wraz z bramkarzem, brał w nim udział, ale nie przyniosło to rezultatu i ostatecznie Polonia przegrywa mecz 1:0 z Nielbą Wągrowiec.

W najbliższą niedzielę natomiast młodzicy starsi rozegrają ostatni mecz w tym sezonie, który odbędzie się w Środzie na boisku głównym. W tym meczu nasi piłkarze będą podejmować Lidera Swarzędz z którym walczą bezpośrednio o srebro w tym sezonie i jednocześnie ostatnim sezonie na mniejszym boisku i po 9 zawodników. Od nowego sezonu zawodnicy z rocznika 2003 będą już rywalizować na pełnowymiarowym boisku i po 11 zawodników jako trampkarz młodszy.

Polonia wystąpiła w składzie:
W. Król, F. Półrolniczak, W. Piotrowski, M. Kościelniak, W. Moroz, M. Scholz, A. Rozwora, K. Cyka, S. Kornaszewski, I. Motyl, J. Szymczak, S. Łopatka


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [333]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

sponsor - BWA BIS

BWA BIS


www.bwabis.pl
Spółka Cywilna B.W.A. BIS to dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca kompleksowe, profesjonalne usługi transportowe na rynku polskim i międzynarodowym do krajów całej Europy. Doświadczenie naszych pracowników sprawia, iż powierzony nam ładunek zostanie dostarczony w wybrane miejsce szybko i bezpiecznie, gdyż „...bezpieczeństwo i terminowość dostawy to dla nas najwyższy priorytet”. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych kierowców., którzy są wysokiej klasy specjalistami. Posiadamy nowoczesny i niezawodny tabor samochodowy. 

Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, terminowość i mobilność.

"zapakujemy i dostarczymy Twój każdy ładunek..."

Reklama

Kalendarium

22

01-2019

wtorek

23

01-2019

środa

24

01-2019

czwartek

25

01-2019

piątek

26

01-2019

sobota

27

01-2019

niedziela

28

01-2019

pon.

Nabór do drużyny

Nabór do rocznika 2003

KS Polonia Środa Wlkp., sekcja piłki nożnej 
Zapraszamy chłopców urodzonych w 2003r. na treningi:
Wtorek – 18:00 - Centrum Treningowe Polonia (ul. Sportowa)

Obowiązkowo strój oraz obuwie sportowe.
kontakt z trenerem rocznika 2003
Mariusz Kułak
mariuszkulak@wp.pl
502 851 614
skype - kulak_mariusz

 

Hymn

DZIŚ POLONIA NASZA GRA

TŁUM KIBICÓW ZNOWU MA

A KIBICE W GŁOS ŚPIEWAJĄ

SWĄ POLONIE TAK WSPIERAJĄ

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!

---

POLONIA DO BOJU RUSZA

I KIBICÓW SWOICH WZRUSZA

PIŁKA ZNOWU TOCZY SIĘ

WPADA W BRAMKĘ GOL JUŻ JEST

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!

---

POLONIŚCI SIĘ RADUJĄ

JESZCZE JEDNĄ DOPINGUJĄ

WPADA DRUGA TRZECIA TEŻ

I WYGRYWAMY ZNOWU MECZ

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!

---

POLONI NIKT NIE POKONA

NAWET SŁYNNA BARCELONA

---

POLONIA! POLONIA! TYLKO POLONIA!!!